Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Zdravotní ponožky oceníte při různých povoláních

  Zdravotní ponožky oceníte při různých povoláních

  Zdravotní ponožky pomáhají osobám s různými zdravotními problémy, například jsou vhodné pro lidi s alergickou a citlivou pokožkou, pro ty, co se jim nohy nadměrně potí, nebo pro cukrovkáře. O to více je pak oceníte při náročném povolání, kdy mohou být tyto potíže díky větší zátěži ještě znásobeny.

  Vlastnosti, které se hodí

  Pracovní zdravotní ponožky se vyznačují především tím, že jsou volnější díky speciálnímu zdravotnímu lemu. Ten dokáže ponožku udržet na noze, při tom ale neškrtí a netlačí. Rovnoměrně rozloží tlak na více plochy.

  Díky vhodným materiálům zajistí zdravotní ponožky výborný odvod potu. Nejčastěji se používá kombinace bavlny s bambusem nebo vlnou Merino. Dále jsou antibakteriální a antialergenní, i při náročnější práci při tom disponují velkou mírou pohodlnosti.

  Ideální pro náročné povolání

  Pro své mnohé přínosy se pracovní zdravotní ponožky hodí i do nejnáročnějších provozů. Pokud se například hodně pohybujete a hrozí, že se vám bude potit noha, nebo absolvujete delší chůzi, zdravotní ponožky se speciálním volným lemem umí omezit nebezpečí vzniku otoků a otlaků.

  Jsou vhodné také pro pracovníky, kteří naopak dlouho stojí na místě, či se věnují sedavému zaměstnání. Pro tyto účely budou nejlepší zdravotní ponožky se zesílenou patní a chodidlovou částí. Toto provedení si pak oblíbili také lidé, kteří se pohybují v náročných a členitých terénech, kdy je třeba určité tlumení nárazů.

  Pro sedavá zaměstnání jsou doporučené materiály, jako je bambus a vlna Merino, pro které je charakteristické, že omezují nadměrné pocení nohou, což má pak jeden pozitivní efekt, a to, že vám nezapáchají ani po dlouhodobém nošení uzavřené pracovní obuvi. Oba materiály pak dokážou skvěle eliminovat výskyt nežádoucích bakterií nebo dokonce plísní, které rovněž úzce souvisí se zápachem nohou.

  Nejen pomoc lékaře a medikamenty mají vliv na naše zdraví. Při výkonu vašeho povolání vám mohou být velmi nápomocné také vhodně zvolené pracovní oděvy a pracovní ponožky uzpůsobené tak, aby zajistili komfort a zamezili některým nepříjemným symptomům chorob.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení