Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Proč nakupovat u nás

  Mnoho důvodů, proč u nás nakupovat

  Garance kvalitních služeb

  Spolehlivost, kvalita produktů a rychlost dodání jsou pro internetový obchod Pracovníochrana.cz samozřejmostí. Abychom udrželi vysoký standard našich služeb, věnujeme maximální pozornost péči o zákazníky. Jsme neustále připraveni plnit Vaše požadavky, přání a zodpovědět každý Váš dotaz. Ať potřebujete poradit s volbou vhodného způsobu doručení nebo pomoci s výběrem zboží, jsme tu pro Vás.

  Doprava zdarma

  Kdy za Vás platíme dopravu my?

  • při nákupu nad 3000 Kč
  • při první výměně zboží - Pozn.: Jedná se o dopravu od nás k Vám. Výměnnou zásilku odesíláme kurýrním dopravcem a nabídka platí pro zásilky s nulovým doplatkem, případně s platbou předem. V ostatních případech se dopravné řídí ceníkem.

  Výměna nevyhovujícího zboží do 30 dnů

  Objednali jste si zboží a netrefili svoji velikost? Nevadí... vyměníme vám ho.

  V takovém případě prosím pošlete zboží zpět na naši adresu COOL Trading s.r.o., Jakubská 91/IV, 377 01 Jindřichův Hradec a přiložte k němu kopii faktury (dokladu o koupi). Na kopii faktury prosím přesně specifikujte, za co chcete zboží vyměnit (název, kód, značka, velikost, barva, atd.). Jakmile obdržíme balíček, překontrolujeme zboží a v nejkratší možné době zašleme Vámi vybrané náhradní zboží. Poštovné od nás k vám platíme my. Výměna je tedy zdarma a trvá jen několik dnů.

  Vrácení zboží do 30 dnů

  Nevíte, jestli objednáváte to správné zboží? U nás neriskujete. Zboží můžete vrátit do 30 dnů od doručení bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze. Po obdržení zásilky a kontrole zboží vrátíme peníze zpět. Tento proces by neměl trvat déle než několik dnů. Sice nám zákon povoluje lhůtu až 14 dnů na vrácení peněz, ale nebudeme vaše finanční prostředky zbytečně zadržovat a posílat je zpět až těsně před uplynutím dané lhůty.

  Věrnostní slevy

  Nesmírně si vážíme každého našeho zákazníka, a proto jsme pro Vás připravili velice štědrý bonusový program, který Vás odmění zajímavými slevami. Více informací o programu naleznete ZDE.

  Ověřeno zákazníky

  Nezávislý portál Heureka.cz se zaměřuje na hodnocení kvality internetových obchodů. Posuzuje poměr kvalita/cena, úroveň poskytovaných služeb i průběh nákupu od objednání až po dodání k Vašim dveřím. Obchod Pracovniochrana.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.

  Místo pro osobní odběr zboží

  • Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naší prodejně. Platit můžete hotově nebo předem bankovním převodem či platební kartou přímo na odběrním místě.
  • Adresa pro osobní odběr: COOL Trading s.r.o., Jakubská 91/IV, 377 01 Jindřichův Hradec
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★