Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Obuv s bezpečnostní špičkou
  Komentáře (0) Obuv s bezpečnostní špičkou
  Ne pro každého jsou pracovní boty s bezpečnostní špicí pohodlné a příjemné, ale dá se na ně zvyknout a na některých pracovištích jsou doslova nutností. Bezpečnostní pracovní obuv s pevnou špičkou nabízí nejednu výhodu, především z hlediska ochrany a dnes už se vyrábí modely, které mohou být velice lehké a pohodlné. Zdaleka se nemusí jednat o ocelovou špičku, naopak, do popředí se dostávají jiné, neméně pevné materiály, které ochrání zejména prsty.
  Pudrované či nepudrované pracovní rukavice?
  Komentáře (0) Pudrované či nepudrované pracovní rukavice?
  Jednorázové pracovní rukavice se vyrábí buďto z latexu, vinylu nebo nitrilu. Který z těchto materiálů vám bude vyhovovat nejvíce, to už si musíte vyzkoušet a rozhodnout sami, jedno je ale jisté, vždy se jedná buďto o rukavice s pudrem nebo bez pudru.
  Reflexní oblečení nejenom při pracích na silnici
  Komentáře (0) Reflexní oblečení nejenom při pracích na silnici
  Reflexní oblečení by měli používat nejenom pracovníci, kteří se pohybují na komunikacích, ale také třeba chodci nebo cyklisté využívající silnice za snížené viditelnosti. Má to své opodstatnění a tento typ pracovního oblečení prokazatelně zachraňuje životy.
  Pracovní přilba by měla být nejen bezpečná, ale také pohodlná
  Komentáře (0) Pracovní přilba by měla být nejen bezpečná, ale také pohodlná
  Pracovní přilba slouží hlavně k ochraně hlavy a používá se na nejrůznějších pracovištích, od staveb, přes výrobní haly, až po silnice a dálnice. Vzhledem k tomu, že někteří pracovníci ji musí mít na hlavě celou svou pracovní dobu, je velice důležité, aby jim dobře seděla a byla natolik pohodlná, aby její nošení nebylo spíše utrpením.
  Komentáře (0) Proč nosit v zimě kožené pracovní rukavice?
  Pracovní rukavice na zimu vybírejte tak, aby vám dobře seděly, aby udržely ruce v teple a zároveň je dokázaly ochránit. Ve vnitřním prostředí to nemusíte až tolik řešit, pokud ale pracujete venku, rukavice by měly splňovat poměrně náročná kritéria. Kůže je pak materiálem, který vás určitě nezklame, naopak, disponuje skvělými vlastnostmi, díky nimž pro vás bude jednoznačně lepší volbou, než například textilie.
  I na zahradě vám to může slušet
  Komentáře (0) I na zahradě vám to může slušet
  Mohlo by se zdát, že práce na zahradě je pohodovou činností, kdy nepotřebujete zbytečně odolné a specializované pracovní oblečení a obutí. Není to tak docela pravda. Ano, někdy postačí pouze tenisky, obyčejné triko a šortky, jindy jsou ale zahradní práce poměrně dosti náročné a proto byste si měli zvolit oblečení a pracovní obuv, včetně doplňků, v nichž se budete cítit nejen pohodlně, ale také bezpečně. A proč by vám to i na zahradě nemohlo slušet?
  Trekingová obuv do práce, na túry a na pohodu
  Komentáře (0) Trekingová obuv do práce, na túry a na pohodu
  Lidí, kteří se věnují různým volnočasovým pohybovým aktivitám přibývá. Moc dobře si uvědomují, že zejména při sedavém zaměstnání je pohyb nesmírně důležitou součástí života a zároveň se po takové horské nebo lesní túře vždy dokážou uvolnit a poslat pracovní stres pryč.
  Jak vybrat obuv na farmu
  Komentáře (0) Jak vybrat obuv na farmu

  Jak by měla vypadat obuv pro farmáře a zemědělce? Určitě zde nehovoříme pouze o klasických farmářkách, které se dají nosit i jako obuv do společnosti. Na farmu nesporně patří holínky, neboť počasí a terén si nevybírají a je potřeba mít nohu ve bezpečí a zároveň se cítit dobře při práci. Farmářská pr...

  Komentáře (0) Zimní pracovní bundy pro různé profese
  Při práci v zimě je důležité být v teple, proto nosí pracovníci teplé kalhoty, nejrůznější doplňky, jako jsou čepice a rukavice, hřejivé ponožky a zateplenou obuv. Zřejmě nejdůležitější je ale zřejmě výběr vhodné zimní pracovní bundy. A ta se může docela lišit podle toho, jakou profesi vykonáváte.
  Komentáře (0) Zvolte si kvalitní pracovní boty na letošní zimu
  Kvalitní pracovní obuv na zimu by měla umět zahřát, zároveň ale musí splňovat vysoké nároky na odolnost a ochránit nohu proti případným zraněním. Pokud si nezvolíte zimní pracovní obuv, která bude pohodlná, může ovšem působit na noze různé nepříjemnosti.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★