Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  I kuchařský rondon může být trendy outfitem: zaměřeno na barvu
  Komentáře (0) I kuchařský rondon může být trendy outfitem: zaměřeno na barvu
  Možná si říkáte, že až tak moc nezáleží na tom, jaký rondon kuchař nosí. Není přeci vidět, je schovaný ve své kuchyni a do styku se zákazníky se příliš nedostane. To je ale určitě omyl, právě vzhled a provedení kuchařského rondonu může být jedním z reprezentativních aspektů restaurace.
  Zdravotnické oděvy nejen v bílé barvě
  Komentáře (0) Zdravotnické oděvy nejen v bílé barvě
  Zdravotnické oblečení mělo vždy význam z hlediska odlišení pracovníků ve zdravotnictví od pacientů a návštěvníků nemocnic, lékáren i dalších zařízení. Zároveň ale musí splňovat určitá kritéria, která zdravotníkům usnadní práci, chrání je proti různým nástrahám a odpovídá výkonu daných činností.
  Jaké jsou rozdíly mezi pasivními a aktivními svářecími kuklami?
  Komentáře (0) Jaké jsou rozdíly mezi pasivními a aktivními svářecími kuklami?
  Mnoho svářečů stále používá pasivní svářecí kukly, charakteristické tím, že se u nich dají měnit čelní skla. Nazývají se také jednoduché nebo jednostupňové. Stále více se ale prosazují aktivní neboli samostmívací kukly, u nichž už není dána úroveň zatemnění pouze použitím sklem.
  Tepelně odolné rukavice a druhy tepelných rizik
  Komentáře (0) Tepelně odolné rukavice a druhy tepelných rizik
  Tepelně odolné rukavice musí vždy splňovat určité požadavky na ochranu proti mechanickému poškození, tedy například proti prodření či protržení. Ochrana proti tepelným rizikům je pak samozřejmostí. Dle normy ČSN EN 407 je pak rozlišováno 6 základních typů takových tepelných rizik. Seznamte se s nimi trochu blíže.
  Pracujte za každého počasí. Oblékněte nepromokavé pracovní oděvy.
  Komentáře (0) Pracujte za každého počasí. Oblékněte nepromokavé pracovní oděvy.
  Dešťové srážky se mohou vyskytnout v každém ročním období. Co když ale není zbytí a vy musíte pracovat za každého počasí? Ochrání vás nepromokavé pracovní oblečení, jehož nejčastější formy si nyní představíme.