Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Zdravotní ponožky oceníte při různých povoláních
  Komentáře (0) Zdravotní ponožky oceníte při různých povoláních
  Zdravotní ponožky pomáhají osobám s různými zdravotními problémy, například jsou vhodné pro lidi s alergickou a citlivou pokožkou, pro ty, co se jim nohy nadměrně potí, nebo pro cukrovkáře. O to více je pak oceníte při náročném povolání, kdy mohou být tyto potíže díky větší zátěži ještě znásobeny.
  Jak vyprat pracovní kšiltovku?
  Komentáře (0) Jak vyprat pracovní kšiltovku?
  Pracovní pokrývky hlavy mají v mnoha oborech velký význam a někteří pracovníci bez nich neudělají ani krok. Zimní čepice krásně zahřejí, pracovní kšiltovky zase oceníte v teplejší části roku, kdy potřebujete chránit proti slunci, dokážou velice dobře ochránit proti úžehu a úpalu.
  Co by měla splňovat kvalitní pracovní bunda?
  Komentáře (0) Co by měla splňovat kvalitní pracovní bunda?
  Pracovní bunda je nedílnou součástí pracovního oblečení při vyšší větrnosti a samozřejmě v zimním období. Zvláště přísné nároky by měly být kladeny na kvalitu materiálů, aby měla jednak dlouhou životnost, byla odolná proti roztržení nebo prodření a zároveň byla pohodlná i při náročnějších pracovních úkonech.
  Pracovní oblečení z fleecu
  Komentáře (0) Pracovní oblečení z fleecu
  Pracovní oblečení z fleecu dnes už není ničím neobvyklým. Lze ho využít jak při nejrůznějších pracovních činnostech, tak jako reklamní textilní podklad, na který je možné tisknout i přišívat firemní loga a podobně. Pojďme si tento dnes již velmi oblíbený materiál trochu blíže popsat.
  Tři základní typy značení pracoviště pro zvýšení bezpečnosti
  Komentáře (0) Tři základní typy značení pracoviště pro zvýšení bezpečnosti
  Bezpečnost při práci musí dodržovat každý pracovník, zároveň by ale měl důkladně dbát na to, aby byli v bezpečí všichni ostatní. Tedy například osoby, které se pohybují v okolí pracoviště.
  Na co hlavně dbát při výběru nejen pracovní čelovky
  Komentáře (0) Na co hlavně dbát při výběru nejen pracovní čelovky
  Čelovky skýtají mnoho výhod při práci, ale také třeba při sportovních aktivitách a turistice. Jednoduše si je připevníte na hlavu, takže se stanou součástí vašeho těla a ruce máte pěkně volné.
  Na co se zaměřit před koupí neprořezných rukavic?
  Komentáře (0) Na co se zaměřit před koupí neprořezných rukavic?
  Neprořezné, někdy také neprořezové pracovní rukavice, patří v některých pracovních oborech k naprosto nezbytnému vybavení. I proto je důležité vědět, jaké vybrat a na co se při pořizování takových ochranných pomůcek zaměřit.
  Ochrana pracovních rukavic proti tepelným rizikům
  Komentáře (0) Ochrana pracovních rukavic proti tepelným rizikům
  Stupeň ochrany pracovních rukavic proti tepelným rizikům, tedy vůči teplu a ohni, je vymezen nornou ČSN EN 407. Podle této normy pak rozlišujeme 6 základních rizik.
  Podle jakých vlastností a faktorů vybírat pracovní přilby?
  Komentáře (0) Podle jakých vlastností a faktorů vybírat pracovní přilby?
  Pracovní přilba patří v mnoha oborech k těm nejdůležitějším ochranným prvkům. Chrání hlavu, která může být vystavena nebezpečí padání předmětů a mnohdy dokáže zachránit život. Pokud se chystáte nakoupit pracovní helmy pro své zaměstnance, určitě nebude od věci trochu se zorientovat v tom, jaké by měly mít vlastnosti a podle čeho je vlastně vybírat.
  Práce na silnici a nezbytné reflexní prvky oblečení
  Komentáře (0) Práce na silnici a nezbytné reflexní prvky oblečení
  Pro všechny chodce, kteří se pohybují na silnici platí, že musí mít oblečení s reflexními prvky. U pracovníků je to pak samozřejmě ještě důležitější. Podle silničního zákona a jeho úpravy z roku 2016 platí, že každý, kdo se pohybuje po komunikaci za snížené viditelnosti musí být takovými reflexními prvky vybaven.
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení