Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Trekingová obuv do práce, na túry a na pohodu
  Komentáře (0) Trekingová obuv do práce, na túry a na pohodu
  Lidí, kteří se věnují různým volnočasovým pohybovým aktivitám přibývá. Moc dobře si uvědomují, že zejména při sedavém zaměstnání je pohyb nesmírně důležitou součástí života a zároveň se po takové horské nebo lesní túře vždy dokážou uvolnit a poslat pracovní stres pryč.
  Jak vybrat obuv na farmu
  Komentáře (0) Jak vybrat obuv na farmu

  Jak by měla vypadat obuv pro farmáře a zemědělce? Určitě zde nehovoříme pouze o klasických farmářkách, které se dají nosit i jako obuv do společnosti. Na farmu nesporně patří holínky, neboť počasí a terén si nevybírají a je potřeba mít nohu ve bezpečí a zároveň se cítit dobře při práci. Farmářská pr...

  Komentáře (0) Zimní pracovní bundy pro různé profese
  Při práci v zimě je důležité být v teple, proto nosí pracovníci teplé kalhoty, nejrůznější doplňky, jako jsou čepice a rukavice, hřejivé ponožky a zateplenou obuv. Zřejmě nejdůležitější je ale zřejmě výběr vhodné zimní pracovní bundy. A ta se může docela lišit podle toho, jakou profesi vykonáváte.
  Komentáře (0) Zvolte si kvalitní pracovní boty na letošní zimu
  Kvalitní pracovní obuv na zimu by měla umět zahřát, zároveň ale musí splňovat vysoké nároky na odolnost a ochránit nohu proti případným zraněním. Pokud si nezvolíte zimní pracovní obuv, která bude pohodlná, může ovšem působit na noze různé nepříjemnosti.
  Za zahradní pracovní rukavice se nestydí ani muži
  Komentáře (0) Za zahradní pracovní rukavice se nestydí ani muži
  Práce na zahradě může být koníčkem, pro mohou lidí ale také zaměstnáním. Každý zahradník pak ocení pracovní rukavice, které dokážou dobře ochránit při nejrůznějších činnostech.
  Co vše by měly splňovat kvalitní pracovní boty do lesa?
  Komentáře (0) Co vše by měly splňovat kvalitní pracovní boty do lesa?
  Kvalitní obutí do lesa oceníte jako turista, a ještě více jako pracovník. Ať už jste hajným, nebo lesním dělníkem, na výběru pracovních bot do lesa byste si měli dát velmi záležet. Měly by chránit, ale také být dostatečně pohodlné, aby se vaše nohy cítily komfortně i při velmi náročné práci a zdolávání těch nejtěžších terénů.
  Pracovní obuv podle mezinárodních norem
  Komentáře (0) Pracovní obuv podle mezinárodních norem
  Není pracovní obuv jako pracovní obuv. Existuje rozdělení podle mezinárodních norem, které pak boty určitým způsobem charakterizují. Pokud se vyznáte v těchto normách, získáte lepší přehled o tom, jaké pracovní boty vybrat pro danou profesi a pro daný typ vykonávané práce. Mezinárodní normy vymezují zejména provedení bezpečnostních prvků a použité materiály, jsou označovány čísly.
  Komentáře (0) Top materiály jednorázových pracovních rukavic
  Co by měly splňovat jednorázové pracovní rukavice? Cílem je, aby dokázaly ochránit při dané práci, zajistily dostatek pohodlí a samozřejmě, aby nebyly drahé. Jednorázové rukavice se po použití jednoduše vyhodí, a i proto se většinou nakupují ve velkém. Konec konců, právě nákupem většího množství můžete podstatně ušetřit.
  Komentáře (0) Bavlněné pracovní oděvy
  Zvažujete nákup nového pracovního oblečení? Co takhle bavlněné? Pro některé pracovní obory je tento přírodní materiál velmi vhodný, zejména pro svou pohodlnost. Nejčastěji se jedná o pracoviště s vyššími teplotami prostředí, potravinářský průmysl a pracovní prostředí, kde je potřeba dodržovat přísnou hygienu.
  Komentáře (0) Jak správně pečovat o kožené pracovní rukavice?
  Kůže je materiálem, který si zaslouží určitou péči, což platí také pro pracovní kožené rukavice. Používáte je také? Staráte se o ně správně?
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★