Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Komentáře (0) Bavlněné pracovní oděvy
  Zvažujete nákup nového pracovního oblečení? Co takhle bavlněné? Pro některé pracovní obory je tento přírodní materiál velmi vhodný, zejména pro svou pohodlnost. Nejčastěji se jedná o pracoviště s vyššími teplotami prostředí, potravinářský průmysl a pracovní prostředí, kde je potřeba dodržovat přísnou hygienu.
  Komentáře (0) Jak správně pečovat o kožené pracovní rukavice?
  Kůže je materiálem, který si zaslouží určitou péči, což platí také pro pracovní kožené rukavice. Používáte je také? Staráte se o ně správně?
  Vodní sloupec jako důležité kritérium při výběru nepromokavého pracovního oblečení
  Komentáře (0) Vodní sloupec jako důležité kritérium při výběru nepromokavého pracovního oblečení
  Stejně jako při outdoor aktivitách v náročných klimatických podmínkách, tak také při různých typech pracovních činností, má velkou důležitost ochrana proti dešti. Velké oblibě se pak těší oděvy opatřené membránou.
  Chraňte se proti namoknutí při práci kvalitní pláštěnkou
  Komentáře (0) Chraňte se proti namoknutí při práci kvalitní pláštěnkou
  Pracovní pláštěnka by měla být především dostatečně odolná proti protržení a samozřejmě plně funkční co se týká ochrany proti dešti. Neměla by být zbytečně těžkopádná, aby vám při vykonávání náročnějších prací nezavazela. Pojďme se pracovním pláštěnkám věnovat o něco blíže a snad vám alespoň trochu pomůžeme s nákupem toho nejvhodnějšího modelu.
  Jakou pracovní obuv nosit v létě?
  Komentáře (0) Jakou pracovní obuv nosit v létě?
  Nadměrné pocení nohou při práci je nejen nepříjemnou patálií spojenou se zápachem, může ale také způsobit plísně, ekzémy či vyrážky. Letní pracovní obuv byste si tedy měli volit tak, abyste noze zajistili co nejvíce komfortu a zdraví, a při tom jste mohli plnohodnotně vykonávat svou práci.
  Jak vybrat pracovní opasek?
  Komentáře (0) Jak vybrat pracovní opasek?
  Ne vždy se podaří vybrat takové pracovní kalhoty, které vám dokonale padnou v pase, samozřejmě můžete také zhubnout, nebo naopak tak trochu počítat s tím, že přiberete. Pracovní opasek bude nepochybně praktickým pomocníkem, měli byste si ale zvolit takový, který pro vás bude ideální. Podle čeho vybírat?
  Zimní pracovní čepici vybírejte i podle tvaru obličeje
  Komentáře (0) Zimní pracovní čepici vybírejte i podle tvaru obličeje
  Možná jste na to dosud nebrali zřetel, ale zimní pracovní čepici, stejně jako čepici pro běžné účely, je dobré vybírat také podle tvaru obličeje. Pojďme si uvést pár tipů, které vám trochu pomůžou a umožní zvolit takovou zimní čepici do práce, která vám padne jako ulitá a samozřejmě vám bude i slušet.
  Rukavice, které ochrání proti teplu a ohni: základní instrukce
  Komentáře (0) Rukavice, které ochrání proti teplu a ohni: základní instrukce
  Rizika, jako je ruční manipulování s teplými a horkými předměty, dále pak práce v prostředí, kde je vyzařováno velké teplo, manipulace s horkými materiály, nebo dokonce styk s ohněm, vyžadují kvalitní a vysoce odolné ochranné pomůcky. Rukavice jsou pak základní pracovní pomůckou, díky níž zabráníte popálení nebo i horším zraněním. Ochrana rukou, které jsou konec konců tím nejcitlivějším a nejvíce používaným pracovním nástrojem, je na prvním místě při pracovních činnostech mnoha druhů, při chránění se proti horku, žáru a ohni to pak platí dvojnásobně.
  Zdravotní ponožky oceníte při různých povoláních
  Komentáře (0) Zdravotní ponožky oceníte při různých povoláních
  Zdravotní ponožky pomáhají osobám s různými zdravotními problémy, například jsou vhodné pro lidi s alergickou a citlivou pokožkou, pro ty, co se jim nohy nadměrně potí, nebo pro cukrovkáře. O to více je pak oceníte při náročném povolání, kdy mohou být tyto potíže díky větší zátěži ještě znásobeny.
  Jak vyprat pracovní kšiltovku?
  Komentáře (0) Jak vyprat pracovní kšiltovku?
  Pracovní pokrývky hlavy mají v mnoha oborech velký význam a někteří pracovníci bez nich neudělají ani krok. Zimní čepice krásně zahřejí, pracovní kšiltovky zase oceníte v teplejší části roku, kdy potřebujete chránit proti slunci, dokážou velice dobře ochránit proti úžehu a úpalu.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení