Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@pracovniochrana.cz  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Jakou pracovní obuv nosit v létě?

  Jakou pracovní obuv nosit v létě?

  Nadměrné pocení nohou při práci je nejen nepříjemnou patálií spojenou se zápachem, může ale také způsobit plísně, ekzémy či vyrážky. Letní pracovní obuv byste si tedy měli volit tak, abyste noze zajistili co nejvíce komfortu a zdraví, a při tom jste mohli plnohodnotně vykonávat svou práci.

  Pracovní boty na léto by rozhodně neměly být zateplené. Základem je, aby dobře chránily a sloužily, při tom ale byly dostatečně prodyšné. Určité kompromisy se dají najít, žádný strach. Současná nabídka pracovní obuvi do každého počasí je natolik rozsáhlá, že si vyberete i vy.

  Uzavřená obuv

  I v horkých letních dnech si můžete obout uzavřenou kotníkovou obuv, která dokáže klidně nahradit i gumáky, pokud je to třeba. Můžeme doporučit například pracovní boty vyrobené z hovězí kůže a vybavené odnímatelnou stélkou, které využívají pokročilou technologii pro kontrolu pocení. Díky velmi prodyšné podšívce výborně odsávají pot.

  Perforované boty

  Pokud se spokojíte s polobotkami a nevyžadujete dokonalou ochranu uzavřené pracovní obuvi, perforované kožené boty budou na léto ideální, zvláště pokud u nich bude kombinována prodyšná podšívka s vyjímatelnou stélkou a samozřejmě s otvory po celém povrchu. Tohle řešení zajistí tolik nezbytné větrání.

  Trekingové boty

  Trekingová pracovní obuv se těší velké oblibě zvláště u osob, které pracují v přírodě a náročnějším terénu. V současnosti se vyrábí i letní modely se schopnosti skvěle odvádět pot směrem ven.

  Sandály

  Pro opravdu nenáročné a nekontaktní práce se skvěle hodí letní pracovní sandály. Nejenom, že jsou vzdušné, ale mohou zajistit také poměrně vysoký stupeň ochrany a běžně seženete i sandály se zpevněnou špicí. V náročnějším terénu oceníte zpevněné kožené pracovní sandály, pokud jste ale třeba plavčíkem, tak bohatě postačí klasické gumové Crocsy.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení