Hledat
Filters
Close
RSS

Novinky a zajímavosti

Pracovní obuv by měla být vždy volena spíše podle jejího pracovního určení a dle funkčnosti, než podle stylového provedení, ale v nabídce e-shopů naleznete i boty, které vypadají hodně k světu. A samozřejmě vás bude zajímat i cena, která, jak už to tak bývá, souvisí s kvalitou. Jak vybrat pracovní boty, se kterými budete spokojeni, a poskytnou dostatek komfortu?
Podrobnosti
Především outdoorové a pracovní bundy si vybíráme dle funkčnosti, styl je zde trošku upozaděn. To ale neznamená, že nenarazíte na vskutku pěkné kousky, ve kterých budete moci chodit klidně i do společnosti. Mezi asi ty nejhlavnější parametry výběru se řadí vodní sloupec a prodyšnost, které si přiblížíme v následujících řádcích.
Podrobnosti
Při některých typech prací hrozí značné nebezpečí zranění očí, a jsou zde nejen doporučeny, ale také předepsány ochranné brýle. Jak vybrat takové, které budou vhodné právě pro vás?
Podrobnosti
Profesionální dřevorubci dobře vědí, jak může být kácení stromu a jakékoliv řezání s motorovou pilou nebezpečné. Pokusíme se vám poradit s dokonalou výbavou pro dřevorubce, od oblečení, až po ochranné pomůcky, ať už jste profesionálem nebo budete s pilou pracovat poprvé.
Podrobnosti